Jdi na obsah Jdi na menu
 


A mužstvo se rozešlo smírně s juniorkou Pelhřimova

2. 3. 2015

FK Pelhřimov B - Černovice 3:3 (2:3) příprava přátelsky


Góly: 35. Hurda, 36. a 62. Liška : 9. Paclík, 16. Koller PK, 19. J. Hadrava ml.
Rozhodčí: Čamra
Diváků: 30

Sestavy:
Pelhřimov: M. Zabloudil – Hrnčíř, R. Hejda, Skořepa, Kropáček – Brada, J. Kubík, M. Kubík, Starý – Liška, Hurda. Střídal J. Zabloudil.

Černovice: K. Vošáhlík ml. - Jonák, Růžička, Koller, Míka – Paclík, J. Hadrava ml., Maštalíř, Krejčí – Tille, Pěnka. Střídal Tíkal.

Do přípravy vstoupila i pelhřimovská juniorka a hostující Černovice se představily jako těžký a hodnotný soupeř. Patřila jim úvodní půlhodina. Zatím co domácí útoky nezakončovali, černovické brejky měnily ukazatel skóre. Nejprve byl úspěšný Paclík tvrdou stoupavou střelou, vystřelil před pokutovým územím. Krátce na to proměnil penaltu za faul na pronikajícího Paclíka Koller a po dalších třech minutách hry přidal třetí branku Hadrava mladší. Roh hostů dorážel razantně Paclík, ale naštěstí nastřelil Bradu. Na druhé straně Kropáčkův centr stáhl gólman. Deset minut před koncem poločasu snížil z 30 metrů Hurda vysokou střelou k tyči, po jejím lehkém dotyku skončil míč v síti. Jen minuta stačila Liškovi ke snížení na rozdíl jediné branky, přihrával mu Brada.
V dramatickém druhém dějství, při rychlé a důrazné hře oběma směry stihl Liška po přihrávce Starého vyrovnat. Napínavá hra měla tempo, i šance obou týmů přicházely do posledních vteřin. Bylo na co se dívat, bojovalo se o každý míč. Pokud bychom hodnotili, Pelhřimov dva body ztratil. Ale bylo to přece jen první jarní přípravné utkání.