Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

I přes snahu deseti hráčů jsme první body nezískali!

8. 10. 2017

Černovice - Staré Ransko      0:2

Zápas pro domácí začal nešťastně. Ve 22. minutě po chybně zahrané přihrávce brankáři musel Vošahlík před vápnem faulovat a uviděl červenou kartu. Do přestávky ale domácí srdnatě vzdorovali a v poli byli chvílemi i lepším týmem. Po změně stran se přesilovka hostů už začala projevovat. Navíc ve 49. minutě se po závaru v šestnáctce odrazil míč k J. Janáčkovi, který pohotovou střelou poslal Staré Ransko do vedení. Černovicím pak chyběla přesnost v přihrávkách, aby mohly pomýšlet na vyrovnání. Proto v 75. minutě upravil po rohu Zvolánek na konečných 0:2.

Zdroj: pelhřimovský deník

Góly: 49. J. Janáček, 75. Zvolánek.