Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na body s Meteorem jsme nedosáhli..

21. 5. 2014

 V pondělí 12.5.2014 v podvečer jsme na svém hřišti přivítali fotbalisty z Tábora, konkrétně „béčko Meteoru“. Soupeř z nejtěžších, dosud neporažený a vedoucí tým soutěže.

Od začátku bylo jasné, že zápas budou rozhodovat chyby. Hrál se svižný fotbal z obou stran. Nekoncentrovaností naší obrany, jsme umožnili hostů dostat se do několika nebezpečných brejku, které ale neproměnili, ať už z důvodu vychýlené mušky nebo výborných zákroků našeho golmana. Šance byly i na naší straně, ale pohnout skórem se nepodařilo ani nám. To se měnilo ve 13.minutě. Naši další nedůslednost potrestal soupeř gólem po pěkné kombinaci. Obdržená branka nás nepoložila, ba právě naopak. Zvýšená aktivita všech našich hráčů dostala soupeře pod tlak, ale šance i ty nejvyloženější zůstaly nevyužity.

Druhý poločas se rozehrál stejně jako první. Aktivitou se snažili obě mužstva přehrát soupeře a tak se hrál na tuto věkovou kategorii pohledný fotbal. Bohužel jsme to byli opět my, kdo inkasoval. V 54.minutě zužitkovali hosté centr a zvýšili své vedení. Na vyrovnání bylo ještě času dost a také přicházely šance na naší straně, byť už nebyly tak výrazné. Hosté ukázali přehled a v poklidu kráčeli za vítězstvím. Naopak v poslední minutě přidali doražkou třetí gól do naší sítě.

Výsledek je pro nás až krutý, byť soupeř byl fotbalově výborný. Škoda jen, že deštivé a chladné počasí odradilo mnoho fanoušku od návštěvy tohoto utkání.

 

Sokol Černovice - FK Meteor Tábor „B“ 0 – 3 (0 – 1)

Sestava Černovice : Nowák, Hůlka, Fical, Jirků, Máca, Zíková, Pěnka, Pravda, Štefl, Kmeťo a Hrnčíř.

Střídali – Kos, Lekeš, Kubovský, Svadba, Pavlík a Motyčáková.

Radek