Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Po zápase s Habry zůstáváme stále bez bodu!?

10. 9. 2017

Habry - ČERNOVICE      6:1

V prvním poločase hra jednoznačná nebyla. Habry sice zvládly úvod, když ve 4. minutě přihrával Korel Bártíkovi, ten udělal kličku stoperovi a zamířil přesně. Stejný hráč pak z penalty zvyšoval na 2:0. Ovšem o tři minuty později po přímém kopu na zadní tyči přesně hlavičkoval Koller. To domácí zaskočilo a po zbytek poločasu byli hosté lepším týmem. Do druhé půle se však domácí oklepali a uklidnil je v 59. minutě Bártík, který uzavřel hattrick. Pak už jen byla otázka, kolik branek ještě Habry přidají. Nakonec se skóre zastavilo na šestce.

Zdroj: pelhřimovský deník

Góly: 4. J. Bártík , 25. J. Bártík (p.) , 59. J. Bártík , 74. J. Melechovský, 83. J. Melechovský , 85. P. Vlášek - 28. L. Koller