Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Podzimní tabulky mužstev Černovic

26. 12. 2014

Sokol ČERNOVICE-oddíl kopané, tabulky po podzimní části sezony 2014/2015

 

 

 

I.B třída, skupina „A“ - muži

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

(Prav)

 

1.

Ledeč n.S.

14

10

2

2

51: 18

32

 

( 11)

2.

Štoky

14

9

1

4

37: 30

28

 

( 7)

3.

Kostelec

14

9

1

4

28: 21

28

 

( 7)

4.

Mírovka

14

8

3

3

28: 16

27

 

( 6)

5.

Chotěboř B

14

8

1

5

29: 18

25

 

( 4)

6.

Košetice

14

6

3

5

27: 25

21

 

( 0)

7.

Humpolec B

14

6

2

6

23: 22

20

 

( -1)

8.

Černovice

14

5

4

5

37: 37

19

 

( -2)

9.

Lípa

14

5

3

6

27: 28

18

 

( -3)

10.

Tis

14

5

2

7

22: 25

17

 

( -4)

11.

Budíkov

14

4

4

6

32: 38

16

 

( -5)

12.

H. Cerekev

14

4

1

9

22: 36

13

 

( -8)

13.

Lučice

14

2

2

10

15: 36

8

 

(-13)

14.

Jiřice

14

2

1

11

25: 53

7

 

(-14

                              vedoucí: Zdeněk Zíka,      trenér: René Ševčík

 III.třída Pelhřimovska - muži

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

(Prav)

1.

Lukavec

10

8

1

1

47: 15

25

 

( 7)

2.

Černovice B

10

8

0

2

35: 16

24

 

( 9)

3.

N. Rychnov B

10

6

1

3

28: 21

19

 

( 4)

4.

Želiv

10

5

2

3

36: 21

17

 

( 2)

5.

V. Chyška

10

5

1

4

28: 19

16

 

( 4)

6.

Budíkov B

10

5

1

4

24: 27

16

 

( 1)

7.

Senožaty

10

3

3

4

23: 25

12

 

( 0)

8.

Vyskytná

10

2

2

6

29: 28

8

 

(-10)

9.

Mnich

10

2

2

6

10: 19

8

 

( -7)

10.

Petrovice

10

2

2

6

9: 26

8

 

( -7)

11.

H. Cerekev B

10

1

1

8

13: 65

4

 

(-11)

                              vedoucí: Martin Hrbek,    trenér: Miloš Tille

Okresní přebor Táborska - starší žáci

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

(Prav)

1.

Černovice

8

5

2

1

37: 5

18

1

( 8)

2.

Bechyně

8

5

2

1

41: 12

17

 

( 5)

3.

Jistebnice

8

3

4

1

29: 23

17

4

( -2)

4.

METEOR Tábor "B"

7

5

1

1

38: 6

16

 

( 4)

5.

Chýnov

8

4

1

3

38: 28

13

 

( 4)

6.

Sokol Sez. Ústí

8

4

0

4

36: 16

12

 

( 0)

7.

Planá nad Lužnicí

5

1

0

4

5: 21

3

 

( -9)

8.

Tučapy

7

1

0

6

13: 52

3

 

( -9)

9.

Dražice/Řepeč-Opařany

7

0

0

7

1: 75

0

 

( -6)

                              vedoucí: Kateřina Šteflová,      trenér: Roman Pěnka, Radek Hůlka

 Okresní přebor Pelhřimovska - starší přípravka

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

(Prav)

1.

Kamenice

10

10

0

0

81: 43

30

 

( 15)

2.

A.F.C. HU B

10

5

0

5

64: 66

15

 

( 0)

3.

N. Rychnov

10

5

0

5

56: 62

15

 

( 0)

4.

Lukavec

10

5

0

5

56: 64

15

 

( 0)

5.

Černovice

10

3

0

7

70: 79

9

 

( -6)

6.

Obrataň

10

2

0

8

61: 74

6

 

( -9)

 

                                vedoucí a trenér: Richard Kubů a Šimon Paclík

 

                                                                                                               Petr Podskalník, sekretář oddílu