Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přípravky vykročily vítězně

17. 9. 2012

Fotbalisté starší přípravky zahájili novou sezonu mistrovským utkáním ve středu 5.9.2012 na domácím hřišti proti soupeři ze Žirovnice. Pod vedením nových trenérů Ríši a Šimona potvrdili, že i letošní sezona v této věkové kategorii může úspěšně navázat na výsledky z minulých let. I mladší přípravka pod vedením Jirky svojí premiéru zvládla, byť hraje stejně jako v loňském roce pouze „přátelská“ utkání.
 
Černovice - Žirovnice    8 – 2     ( 3 – 1 )          st.přípravka                         rozhodčí Vošahlík
   Od prvních minut utkání se ukázala větší „zkušenost“ a fotbalovost našeho týmu. Přehrávali jsme soupeře ve všech řadách a k vidění byly fotbalové akce, za které by se nemuseli stydět i hráči mnohem starších kategorií, takže častý potlesk byl spravedlivým hodnocením úspěšných a pohledných kombinací našich hráčů. Střelecky se v tomto utkání prosadili 4x Jirka Kos, 2x David Pravda, 1x Nikola Motyčáková a Lukáš Vaníček.
 Do hry se postupně dostávali i někteří hráči z vedlejšího hřiště, od mladších přípravek, a určitě svým výkonem nezklamali.
Černovice - Žirovnice    4 – 3             ml.přípravka                         
   Po urputném boji se podařilo zvítězit i mladším přípravkám.
Jasné je, že je ještě na čem pracovat, ale začátek se povedl a to je povzbuzení do dalších bojů
                                                                                                                                                 Radek