Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Přípravky vykročily vítězně

17. 9. 2012

Fotbalisté starší přípravky zahájili novou sezonu mistrovským utkáním ve středu 5.9.2012 na domácím hřišti proti soupeři ze Žirovnice. Pod vedením nových trenérů Ríši a Šimona potvrdili, že i letošní sezona v této věkové kategorii může úspěšně navázat na výsledky z minulých let. I mladší přípravka pod vedením Jirky svojí premiéru zvládla, byť hraje stejně jako v loňském roce pouze „přátelská“ utkání.
 
Černovice - Žirovnice    8 – 2     ( 3 – 1 )          st.přípravka                         rozhodčí Vošahlík
   Od prvních minut utkání se ukázala větší „zkušenost“ a fotbalovost našeho týmu. Přehrávali jsme soupeře ve všech řadách a k vidění byly fotbalové akce, za které by se nemuseli stydět i hráči mnohem starších kategorií, takže častý potlesk byl spravedlivým hodnocením úspěšných a pohledných kombinací našich hráčů. Střelecky se v tomto utkání prosadili 4x Jirka Kos, 2x David Pravda, 1x Nikola Motyčáková a Lukáš Vaníček.
 Do hry se postupně dostávali i někteří hráči z vedlejšího hřiště, od mladších přípravek, a určitě svým výkonem nezklamali.
Černovice - Žirovnice    4 – 3             ml.přípravka                         
   Po urputném boji se podařilo zvítězit i mladším přípravkám.
Jasné je, že je ještě na čem pracovat, ale začátek se povedl a to je povzbuzení do dalších bojů
                                                                                                                                                 Radek