Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj vítězů okresních přeborů starších přípravek KFS Vysočina

21. 6. 2012

 

   Dne 17.6.2012 se konalo v Bystřici nad Perštejnem finále vítězů okresních přeborů starších přípravek. Bylo to vyvrcholení úspěšné sezóny našich malých fotbalistů. Ti vyhráli v Pelhřimovském okrese a jeli ho tedy reprezentovat.
     Počasí jim přálo a sluníčko hřálo chvílemi až moc. Po prvním zápasu si nejen děti máčeli hlavy v kýblu. Než se stačili rozkoukat, první soupeř je porazil. Ale trenér pan Hůlka jim dal v kabinách velkou motivaci v podobě řízku za 10 gólů. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat a děti se pustili s chutí do dalších utkání. Další  tři zápasy hráli výborně a již je nikdo neporazil.
     Náměšť nad Oslavou (okr.Třebíč) měla také 3 výhry a 1 prohru, ale měla vyšší skóre. Naši fotbalisté skončili tedy na  druhém místě v kraji Vysočina. Je to pro ně krásné zakončení celoročního snažení.  Na třetím místě se umístnili hráči ze Světlé nad Sázavou (okr.Havl.Brod) , na čtvrtém místě FKM Vysočina Jihlava „B“ a na pátém místě SK FC Křižanov (okr.Žďár N.Sáz.). Naše družstvo vyhrálo i celkové hodnocení dovednostních soutěží, které probíhaly v průběhu celého odpoledne. Patrik Fical vyhrál v kopu na přesnost a Jindřich Hůlka v kopu na dálku, kde ještě druhé místo obsadil David Pravda  Vyhodnocoval se také nejlepší brankář. Naše 1. Martin Nowák sice nevyhrál, ale pro nás je stejně ten nejlepší. Uznání patří také Nikole Motyčákové, která byla v celém turnaji jediná dívka. A posledním milým ohodnocením bylo neformální vyhlášení nás všech, jako nejlepšího Fan klubu.
     Bylo to opravdu velice příjemně strávené odpoledne, které bychom si nemohli tak krásně užít, nebýt sponzorského daru od Městského úřadu. Pan starosta Bc. Jan Brožek dokázal ocenit snažení našich fotbalistů a přispěl nám na dopravu do Bystřice nad Perštejnem (částkou 5000,-- Kč). Mohli jsme proto dětem zajistit autobus a oni si cestu velice užili. Za dar moc děkujeme. Děti město Černovice na oplátku dobře reprezentovali.
     V neposlední řadě bychom chtěli touto cestou ještě moc poděkovat trenérům, kteří naše děti dovedli až sem. Pan Radek Hůlka a Roman Pěnka věnují malým fotbalistům mnoho času a je vidět, že se to vyplácí. Úspěch našich dětí je hlavně také jejich úspěchem. Za to vše, co pro ně dělají, jim patří velké uznání.
 
                                                                                                                              Fan klub
 
Pro „statistiky“ještě přidáváme několik číselných údajů.
 
 
Zápasy a střelci Černovic      :       Černovice – FC Náměšť nad Oslavou   1-4   (0-1) - Pravda
                                                      Černovice – FK Světlá nad Sázavou   2-1   (0-1) - Pravda, Hůlka
                                                      Černovice – SK FC Křižanov   2-1   (1-0) - Pravda, Pěnka
                                                      Černovice – FKM Vysočina Jihlava B     8-0   (5-0) - 4x Pravda, 3x Pěnka, 1x Pavlík
 
Hráči Černovic: Nowák Martin, Fical Patrik, Hůlka Jindřich, Pravda David, Pěnka Lukáš, Kos jiří, Pavlík Dominik a Motyčáková Nikola

 

 

F OFS Ždár N/S OFS Jihlava OFS Pelhřimov OFS Třebíč OFS Havl.Brod Skore Pořadí
SK FC Křižanov I 1:3 1:2 1:9 2:5 5:19 5
FKM FC Vysočina Jihlava "B" 3:1 N 0:8 3:2 1:4 7:15 4
Sokol Černovice 2:1 8:0 Á 1:4 2:1 13:6 2
 FC  Náměšť n/ Oslavou 9:1 2:3 4:1 L 4:1 10:6 1
FK Bohemia Světlá n/Sázavou 5:2 4:1 1:2 1:4 E 11:9 3