Jdi na obsah Jdi na menu
 


V Jiřicích jsme opět nezvládli závěr utkání

22. 9. 2014

 JIŘICE – ČERNOVICE 3:3

Okresní derby přineslo brankové hody a spravedlivou remízu. Domácí mohli jít do vedení v 8. minutě, ale při střele O. Sadského se zaskvěl Vošahlík. Udeřilo tedy na druhé straně. Po trestném kopu Paclíka se z voleje trefil Koller. Jiřice se dočkaly chvíli před přestávkou, po rychlé akci srovnal M. Sadský. Po změně stran byli k vítězství blíže domácí. Do vedení je dostal Novák, ale po rohu kontroval hlavičkou Ševčík. Pak po rychlé akci skóroval Šimůnek, jenže ani toto vedení domácím nevydrželo. V samém závěru duel zremizoval Hadrava.

Góly: 35. M. Sadský, 54. Novák, 69. Šimůnek – 15. Koller, 61. Ševčík, 87. Hadrava. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 2:4. Diváci: 120. Poločas: 1:1.

Černovice: Vošahlík – M. Míka, Koller, Pěnka, V. Míka, Růžička (77. Krejčí), Ševčík, Scheufler, Hadrava, Paclík, Jůn.

V utkání jsme si vytvořili několik brankových příležitostí,ale opět jsme nedokázali vstřelit branku navíc.Děláme chyby a jsme za ně trestáni vždy brankou.Mužstvo musí bránit jako celek a ne spolehat jen na to co v zadu obranci udělají a zachrání.Musíme obranou činnost daleko více zlepšit a také proměnovat šance a že jich v utkání je opravdu hodně.