Jdi na obsah Jdi na menu
 


V pátek čeká hráče první společný trénink

5. 1. 2014

Už v pátek 10.1.2014 vyběhnou naši fotbalisté ke společnému prvnímu treninku v tomto roce.Na začátku proběhne pár administrativních věcí nastínění zimní přípravy popřípadě posílení kádru a pak nás čeká společný výběh a na závěr fotbal.

Čeká nás měsíc tvrdé dřiny, v nichž musíme položit základ kvalitní fyzické připravenosti,“ připomenul kouč nutnost až téměř galejního přístupu. Kdo by si ale myslel, že hráči budou běhat po černovických kopcích, mýlil by se. Vsobotu dopoledne se bude makat, jak při ostrých bězích na kratší i střední vzdálenosti, tak už i s míčem. „Práce s míčem v rychlosti,krátké kombinace a vše, co s tím souvisí, v tom byly naše velké podzimní rezervy, Klasické monotónní běhání pak hráče bude čekat odpoledne.V neděli to samé,ale v opačném gardu.Jedná se o krátký meziblok.
Apropós, fyzička. To je v Černovicích velmi ožehavé téma. Čeká nás opravdová dřina. Chci připravit  takovou přípravu,aby hráči měli fyzičku na celou část sezony dostatečnou a snažili se předvádět především dobrý fotbal a agresní styl po celém hřišti.