Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žáci opět na jedničku ....

28. 4. 2014
K druhému jarnímu mistrovskému zápasu jsme odjeli ve čtvrtek 24.4.2014 do Bechyně.
Vstup do zápasu nám vyšel nadmíru. Ve třetí minutě rozvlnil síť v domácí brance Hrnčíř. Domácí byli zaskočeni a naši hráči se marně pokoušeli na tvrdém a nepříliš rovném povrchu o kombinaci a další branku. V 19.minutě došlo při ojedinělém útoku domácích k nedůslednosti naší obrany k faulu ve vápně a domácí z pokutového kopu vyrovnali. Stejnou výhodu jsme dostali o tři minuty i my. Faul potrestal proměněním penalty Pěnka. Poločasové skóre už za silného deště uzavřel brankou Kmeťo. 1-3.
I nástup do druhého poločasu nám vyšel. Důraz Kmeťa ve 38.minuta posunul skóre o branku výš v náš prospěch. To už se hrálo podle našich „not“, i když v této době se nám kombinace moc nedařila. Ve 47.minutě zakončil Pravda obléhání domácí branky krásným lobem, který skončil v brance. O sedm minut později jsme se konečně prosadili i z rohového kopu, když skóroval opět Pravda. V těchto chvílích jsme si vytvářeli po pěkných kombinacích dobré střelecké pozice, byť bez efektu. Brankový účet zápasu uzavřel svojí třetí brankou v utkání Kmeťo. 1-7.
Zápas se nám vydařil a pokud budeme předvádět povedené fotbalové akce jako v tomto utkání, myslím že se bude „na co dívat.“
FC Bechyně - Sokol Černovice 1 – 7 ( 1 –3 )
Branky - 3x Kmeťo (28,38,60min),2x Pravda (47,54min),1x Hrnčíř (3.min),
1x Pěnka(22.min PK)
Sestava Černovice : Nowák, Hůlka, Fical, Jirků, Máca, Zíková, Pěnka, Pravda, Štefl, Kmeťo a Hrnčíř.
Střídali – Kos, Pavlík, Kubovský a Motyčáková.
Radek

V pátek 2.5.2014 od 17,00 hostíme TJ Sokol Sezimovo Ústí.