Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žáci rozehráli svoji soutěž

7. 5. 2013


 

Vstup do jarní části sezony nebyl nejlepší. Na soupeřích byla znát již dvě odehraná kola. V sobotu 27.4.2013 jsme nastoupili v Borotíně proti hráčům Tučap a domácím fotbalistům.

    První a zatím suverénní mužstvo tabulky z Tučap jsme zaskočili hned na úvod zápasu, když po rozehraném rohu zapadla střela Lekeše za záda překvapeného brankaře. Bohužel to samé se stalo o minutu později na druhé straně hřiště a bylo vyrovnáno. Hra se dost přitvrdila na což doplatil po nevybíravém zákroku soupeře zraněním Štefl. Do poločasu se více bojovalo než hrálo ale skóre se neměnilo. To obrátil ve prospěch soupeře hned v první minutě druhé půle tvrdou a přesnou střelou záložník Tučap. Zápas jsme nevzdali, ale trefit branku byl pro nás problém. Ani soupeř se nemohl přes obětavě bránící naše hráče dlouho prosadit. Skóre se měnilo až pět minut před koncem, kdy z jasného ofsajdu (v této soutěži se nepochopitelně nepískají) vstřelili Tučapy třetí branku. V přemíře naší snahy na korigování výsledku se zrodila ještě jedna hrubka v naší obraně a soupeř šťastně uzavřel účet tohoto zápasu.  

    SK Tučapy  -   Černovice    4 – 1   (1 – 1)

  Druhý zápas začal úplně obráceně než první. To jsme od první minuty prohrávali po soupeřově křižné střele. Nepříznivý vývoj nás nezlomil a do poločasu jsme si vytvořili celou řadu šancí ale domácího golmana překonal až v poslední minutě poločasu Štefl. V tlaku na domácí branku jsme pokračovali i ve druhém poločase a druhou brankou Štefla po centru od Pravdy jsme se dočkali zaslouženého vedení. To ještě zvýraznil střelou z dálky Hůlka po pěkné zpětné nahrávce od Zíkové. Vedení 3-1 bylo zasloužené ale další šance zůstaly bohužel nevyužité. Po ojedinělém rohu soupeř snížil, když využil výškovou převahu. Vše mohl uklidnit a rozhodnout pět minut před koncem Lekeš, když po úniku přehazoval vyběhnuvšího brankaře. Ten ale stihl ještě odvrátit hlavou na roh. A tak přišel v poslední minutě trest v podobě vyrovnávací branky, když jsme špatně pokryli útočící soupeře.  Škoda.

     Sokol Borotín   -  Černovice    3 – 3    (1 – 1)  

Sestava Černovice : Nowák, Máca, Fical, Hůlka, Lekeš, Pěnka, Pravda, Štefl, Zíková, Motyčáková, Kos, Hrnčíř)

                                                                                                                                                 Radek