Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ze Štok bez bodu

30. 8. 2015

Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a domácí jsme přehrávali dobrou kombinační hrou a dobrým pokrytím klíčových hráčů Štok. Přicházely šance a bylo jen otázkou času, kdy dáme gól. Ten se podařilo dát v 41 minutě po pěkné kombinaci po levé straně. V. Míka si vyměnil míč s T. Kohoutem a gólovou střelu z hranice velkého vápna poslal do sítě J. Hadrava ml. Škoda, že to byl pouze tento jediný gól, který jsme dokázali v prvním poločase dát. Soupeř se dostával do šancí jen zřídka a branku Vošahlíka ml.ohrožovali pouze střelami z dálky. V druhém poločase udělali domácí změny v sestavě a snažili se více ovládat hru, ale dobré brání po celé obrané polovině nedávalo domácím mnoho prostoru ke hře. Bohužel přišla 55 minuta a trestný kop, který zahrával Žíla a střelu, kterou všichni čekali, že Vošahlík schová do náručí skončila bohužel v síti. Domácím to v lilo do žil novou krev a obraz hry se začal měnit. Druhý gól přišel v 57 minutě, kdy Lóži prošel přes polovinu hřiště a zakončil průnik gólovou střelou. Pak jsme začali zase trochu hrát a tlačili se k brance Štok. Šance na vstřelí gólu byly, ale bohužel. Pak přišel gól v 70 minutě a už jsme přestávali věřit, že si odvezeme alespoň bod. V 85 minutě  faulovali ve vápně Š. Paclíka a vypadalo to na zdramatizování závěru utkání, bohužel Kollerovi domácí brankář penaltu vyrazil a zápas už domácí zvládli. Musím poděkovat za dobrou hru celého mužstva, ale musíme hrát více účelně.

Góly: 55. J. Žíla , 57. J. Lóži , 70. M. Prokš - 41. J. Hadrava ml.

 

TJ Sokol Štoky: T. Kubát - M. Miksa , D. Kunc (46. J. Lóži) , T. Gleixner , L. Stehlík - J. Holík (77. J. Dáňa) , D. Šprla , J. Fic (46. L. Havel) , A. Dáňa - M. Prokš , J. Žíla

TJ Sokol Černovice: K. Vošahlík ml. - L. Koller , T. Kohout , P. Jonák , V. Míka - Š. Paclík , M. Tille (77. J. Hadrava st.) , P. Jůn , J. Hadrava ml. - M. Míka , J. Tíkal

ŽK: 16. D. Kunc - 31. J. Hadrava ml. , 60. P. Jůn , 62. Š. Paclík .

Hráči zápasu: A. Dáňa - M. Tille .

Ohlasy k zápasu

Tomáš Karlík, trenér TJ Sokol Štoky: V prvním poločase to byl z naší strany chaos, hráli jsme nedisciplovaně a výsledek první půle pro nás byl ještě milosrdný. Ve druhé půli se po prostřídání kluci dostali do tempa a zápas otočili.

Zdeněk Zíka, vedoucí TJ Sokol Černovice: Z naší strany jsme odehráli vynikající první poločas, kdy jsme bohužel vstřelili pouze jednu branku. Druhý poločas převzali iniciativu hosté, my neproměnili penaltu a zápas soupeři darovali.