Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Zpráva o činnosti klubu pro jarní část

11. 4. 2013

JARNÍ ČÁST FOTBALOVÉ SEZONY:
Podivný vstup do letošního jara zažili místní fotbalisté například i tím, že velikonoční počasí připomínalo spíše svátky vánoční, navíc dlouhodobé předpovědi vývoje počasí nevěstily na nadcházející jarní víkendy nic dobrého.Realita byla nakonec taková, že tři po sobě naplánovaná mistrovská utkání I.B třídy krajské soutěže byla přeložena na pozdější termín, hříště s umělou trávou k sehrání na poslední chvíli domluvených přátelských utkání praskala ve švech. Z pohledu místních fotbalistů hrajících krajskou soutěž nelze tedy hovořit o velké rozehranosti mužstva dospělých i když se kromě tří přátelských utkání sehrály ve volném termínu navíc další dvě vždy od 19,00 hodin na táborské umělce v Kvapilově ulici a to s Vlastiboří a Obrataní. I přesto, že tým zakončil zimní přípravu vítězstvím 4:3, vstupuje do jarní části mistrovských soutěží tak trochu s obavami, neboť ne všichni hráči v rozhárané zimní přípravě odpovědně a svědomitě trénovali, ne všichni se přípravných přátelských utkání řádně zúčastňovali.
 
 Utkání jednotlivých mužstev v domácím prostředí - jarní část
den
datum
začátek
mužstvo
soutěž
soupeř
neděle
14.4.2013
15,30
A mužstvo
1.B třída
SK Kožlí
sobota
20.4.2013
16,00
B mužstvo
III.třída
Rovnost Budíkov B
sobota
27.4.2013
16,00
A mužstvo
1.B třída
SK H.Cerekev
středa
1.5.2013
17,00
st.přípravky
OP
SK Obrataň
sobota
4.5.2013
16,30
B mužstvo
III.třída
Start Lukavec
sobota
11.5.2013
9,00
žáci
OP
Sokol Borotín
 
 
 
 
 
Sokol Planá n.L.
neděle
12.5.2013
16,30
A mužstvo
1.B třída
Rovnost Budíkov
středa
15.5.2013
17,00
st.přípravky
OP
Slavoj Pacov
sobota
18.5.2013
16,30
B mužstvo
III.třída
TJ Velká Chyška
sobota
25.5.2013
16,30
A mužstvo
1.B třída
AFC Humpolec B
středa
29.5.2013
17,00
st.přípravky
OP
AFC Humpolec
sobota
1.6.2013
16,30
B mužstvo
III.třída
Sokol Mnich
sobota
8.6.2013
16,30
B mužstvo
III.třída
Vysočina Petrovice
sobota
15.6.2013
9,00
žáci
OP
FK Řepeč
 
 
 
 
 
SK Tučapy
neděle
16.6.2013
16,30
A mužstvo
1.B třída
Slavoj Pacov B
sobota
22.6.2013
16,30
B mužstvo
III.třída
Horní Ves
neděle
23.6.2013
16,30
A mužstvo
1.B třída
Sokol Lípa
 
Během jara může dojít ke změně termínu případně začátku vlastního utkání, proto je potřeba sledovat i sportovní vitrínku na zdi u prodejny „maso-uzeniny“na černovickém náměstí.
 
 
Postavení černovických mužstev po odehrané podzimní části mistrovské soutěže:
„A“ mužstvo dospělých, krajská soutěž, IB třída
trenér: od ledna 2013 Karel Kmeťo
vedoucí: od ledna 2013 Zdeněk Laudát
pořadí: 10.místo - skóre 28:29       15 bodů
 
„B“ mužstvo dospělých, okresní soutěž
trenér: Miloš Tille
vedoucí: Zdeněk Zíka
pořadí: 8.místo    -   skóre 24:22       13 bodů
 
žáci 7+1, okresní přebor Táborska
trenér: Radek Hůlka, Roman Pěnka
vedoucí: Katka Šteflová
pořadí: 3.místo     - skóre 27:13       12 bodů
 
žákovská přípravka, okresní přebor Pelhřimovska
trenéři a vedoucí: Hlásek Jiří, Richard Kubů, Šimon Paclík
pořadí: 2.místo     - skóre 27:13        12 bodů
 
                                                                                       P.Podskalník, sekretář oddílu kopané