Zpráva o činnosti klubu pro jarní část
11. 4. 2013
JARNÍ ČÁST FOTBALOVÉ SEZONY:
Podivný vstup do letošního jara zažili místní fotbalisté například i tím, že velikonoční počasí připomínalo spíše svátky vánoční, navíc dlouhodobé předpovědi vývoje počasí nevěstily na nadcházející jarní víkendy nic dobrého.Realita byla nakonec taková, že tři po sobě naplánovaná mistrovská utkání I.B třídy krajské soutěže byla přeložena na pozdější termín, hříště s umělou trávou k sehrání na poslední chvíli domluvených přátelských utkání praskala ve švech. Z pohledu místních fotbalistů hrajících krajskou soutěž nelze tedy hovořit o velké rozehranosti mužstva dospělých i když se kromě tří přátelských utkání sehrály ve volném termínu navíc další dvě vždy od 19,00 hodin na táborské umělce v Kvapilově ulici a to s Vlastiboří a Obrataní. I přesto, že tým zakončil zimní přípravu vítězstvím 4:3, vstupuje do jarní části mistrovských soutěží tak trochu s obavami, neboť ne všichni hráči v rozhárané zimní přípravě odpovědně a svědomitě trénovali, ne všichni se přípravných přátelských utkání řádně zúčastňovali.
Utkání jednotlivých mužstev v domácím prostředí - jarní část
den
|
datum
|
začátek
|
mužstvo
|
soutěž
|
soupeř
|
neděle
|
14.4.2013
|
15,30
|
A mužstvo
|
1.B třída
|
SK Kožlí
|
sobota
|
20.4.2013
|
16,00
|
B mužstvo
|
III.třída
|
Rovnost Budíkov B
|
sobota
|
27.4.2013
|
16,00
|
A mužstvo
|
1.B třída
|
SK H.Cerekev
|
středa
|
1.5.2013
|
17,00
|
st.přípravky
|
OP
|
SK Obrataň
|
sobota
|
4.5.2013
|
16,30
|
B mužstvo
|
III.třída
|
Start Lukavec
|
sobota
|
11.5.2013
|
9,00
|
žáci
|
OP
|
Sokol Borotín
|
|
|
|
|
|
Sokol Planá n.L.
|
neděle
|
12.5.2013
|
16,30
|
A mužstvo
|
1.B třída
|
Rovnost Budíkov
|
středa
|
15.5.2013
|
17,00
|
st.přípravky
|
OP
|
Slavoj Pacov
|
sobota
|
18.5.2013
|
16,30
|
B mužstvo
|
III.třída
|
TJ Velká Chyška
|
sobota
|
25.5.2013
|
16,30
|
A mužstvo
|
1.B třída
|
AFC Humpolec B
|
středa
|
29.5.2013
|
17,00
|
st.přípravky
|
OP
|
AFC Humpolec
|
sobota
|
1.6.2013
|
16,30
|
B mužstvo
|
III.třída
|
Sokol Mnich
|
sobota
|
8.6.2013
|
16,30
|
B mužstvo
|
III.třída
|
Vysočina Petrovice
|
sobota
|
15.6.2013
|
9,00
|
žáci
|
OP
|
FK Řepeč
|
|
|
|
|
|
SK Tučapy
|
neděle
|
16.6.2013
|
16,30
|
A mužstvo
|
1.B třída
|
Slavoj Pacov B
|
sobota
|
22.6.2013
|
16,30
|
B mužstvo
|
III.třída
|
Horní Ves
|
neděle
|
23.6.2013
|
16,30
|
A mužstvo
|
1.B třída
|
Sokol Lípa
|
Během jara může dojít ke změně termínu případně začátku vlastního utkání, proto je potřeba sledovat i sportovní vitrínku na zdi u prodejny „maso-uzeniny“na černovickém náměstí.
Postavení černovických mužstev po odehrané podzimní části mistrovské soutěže:
„A“ mužstvo dospělých, krajská soutěž, IB třída
trenér: od ledna 2013 Karel Kmeťo
vedoucí: od ledna 2013 Zdeněk Laudát
pořadí: 10.místo - skóre 28:29 15 bodů
„B“ mužstvo dospělých, okresní soutěž
trenér: Miloš Tille
vedoucí: Zdeněk Zíka
pořadí: 8.místo - skóre 24:22 13 bodů
žáci 7+1, okresní přebor Táborska
trenér: Radek Hůlka, Roman Pěnka
vedoucí: Katka Šteflová
pořadí: 3.místo - skóre 27:13 12 bodů
žákovská přípravka, okresní přebor Pelhřimovska
trenéři a vedoucí: Hlásek Jiří, Richard Kubů, Šimon Paclík
pořadí: 2.místo - skóre 27:13 12 bodů
P.Podskalník, sekretář oddílu kopané